חיפוש

צלילה עם דולפינים באילת – חוויה שלא תשכחו לעולם

צלילה עם דולפינים באילת

שאלתם את עצמכם מה תוכלו לעשות בחופשה הקרובה באילת? בעוד מרבית האופציות כבר נדושות יהיה עליכם לחשוב על משהו קצת אחר. צלילה עם דולפינים באילת יכולה להיות פתרון אפקטיבי לכל מי שאוהב אקסטרים או מחפש עניין. צלילה יחד עם דולפינים באילת מביאה איתה חוויה שכמותה לא חוויתם עד כה. אינכם צריכים לנסוע ליעדים מרוחקים בעולם כדי לצלול יחד עם דולפינים מתוקים. מה חשוב לדעת לפני שצוללים עם דולפינים? הכנו לכם כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתעשו זאת. טוב שתכירו היטב את החוויה שמצפה לכם כדי שתוכלו להוציא ממנה את המירב. 

מי יכול לצלול עם דולפינים באילת?

צלילה עם דולפין באילת אפשרית לכל מי שמעל גיל 8. לא נדרש ניסיון קודם בצלילה או דולפינים או כל פעולה אחרת מהסוג הזה. את כל מה שצריך לדעת לפני הצלילה לומדים לפני שנכנסים אל המים. חשוב להדגיש כי מי שצולל עם דולפינים מחויב להצהיר כי בריאותו תקינה לחלוטין. מי שיש לו ספקות בהקשר הזה יכול להתייעץ עם הרופא שלו טרם ביצוע הפעילות. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם מסכנים את בריאותכם. ילד בין גיל 8 ועד לגיל 15 מחויבים לצלול בליווי של מבוגר. נערים מגיל 15 עד גיל 18 צריכים לקבל אישור מההורים לבצע את הפעילות. אך כל מי שרוצה לחוות חוויה קצת אחרת ושונה יכול להירשם לפעילות הספציפית הזאת.

כמה זמן נמשכת הפעילות עצמה?

פעילות צלילה עם דולפינים באילת נמשכת כ-25 דקות. עם זאת הזמן הזה לא כולל את כל ההתארגנות המקדימה לפני שנכנסים למים. עוד לפני שנכנסים למים מתאימים את הציוד למי שמעוניין לצלול. עולים על חליפת צלילה, ומיד לאחר מכן מתחילים לקבל תדריכים אחרונים. חשוב שתעברו את כל הארגונים הנדרשים כדי להגיע מוכנים לצלילה. כל הפרוצדורה מההתחלה ועד לסיום הצלילה עם דולפינים יכולה להימשך כשעה בערך. הקדימו להגיע מראש כדי שלא תמצאו את עצמכם מפספסים את ההזדמנות הייחודית הזאת. לא בכל יום יוצא לכם לצלול עם דולפינים, לכן תדאגו לעשות זאת באופן שיהיה משביע רצון.

מהם היתרונות של צלילה עם דולפינים באילת?

ראשית מדובר על חוויה שמתאימה לכל המשפחה. ניתן להגיע יחד עם הילדים ולעשות איתם פעילות שתהיה קצת שונה בהשוואה לפעילות הרגילה. ישנן משפחות שמגיעות לאילת רק על מנת לצלול יחד עם דולפינים כי רק שם זה אפשרי. אין צורך לנסוע רחוק למדינה בצד השני של העולם כדי לשחות ולצלול יחד עם דולפינים. אפשר לעשות זאת ממש כאן, בעיר התיירות של ישראל בה תוכלו להנות מעוד פעילויות נוספות.

מעבר לחוויה המשפחתית ניתן להגיד כי צלילה עם דולפין תהיה משהו שכמותו לא עשיתם עד כה. נמאס לכם לעשות כל פעם בדיוק את אותן הפעילויות? הגיע הזמן שתעשו פעילות קצת אחרת שתהפוך את החופשה הקרובה לחופשה שאתם הולכים לזכור. במקום לחזור על אותן הפעילויות כל הזמן, בואו לעשות פעילות שלא תוכלו להישאר אדישים אליה.

אם כל זה לא שכנע תזכרו כי צלילה עם דולפינים יכולה לחשוף אתכם לעולם שלא הכרתם. יש כאלה שמיד אחרי שהם צוללים עם דולפינים הם בוחנים אפשרויות לצלילה מסוג אחר. באילת תוכלו למצוא קורסי צלילה ייעודים שיהפכו את העולם הזה למסקרן פי כמה. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לבצע את הצעד הראשון כדי להיחשף לעולם הזה. מיד לאחר מכן תראו כי מרחב האפשרויות רק הולך וגדל ככל שעוברים הימים.

מעבר לתוכן שאהבתי
רוצים לצלול איתנו? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות מלאו את הטופס
עוד מהבלוג